اطلاعیه مهم جهت متقاضیان دریافت ارز دانشجویی - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

اطلاعیه مهم جهت متقاضیان دریافت ارز دانشجویی

۱۳٩۱/٢/٢۳

به نقل از وب سایت اداره کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از روز دوشنبه 11/2/1391 امکان ثبت نام و درخواست دریافت معرفی نامه بانک جهت ارز دانشجویی در سامانه نشا میسر خواهد بود. لذا کلیه کسانی که تا کنون نامه معرفی به بانک دریافت نکرده ­اند و همچنین متقاضیانی که خواستار دریافت نامه برای نیمسال آتی تا پایان تابستان 1391 می باشند، و یا کسانی که قصد شروع به تحصیل در خارج از کشور را داشته و ویزای دانشجویی اخذ نموده اند می توانند نسبت به ثبت  نام و درخواست اقدام نمایند.


قابل ذکر است که ثبت نام شما زمانی نهایی می شود که محل موردنظر خود را از میان گزینه های پیشنهاد شده در ثبت درخواست نامه بانک انتخاب کرده باشید.

 با توجه به تجربه مفید توزیع معرفی نامه ها در اول اردیبهشت 1391 و رضایت متقاضیان از این اقدام، ،معرفی نامه به بانک در روزهای  جمعه22/2/1391 و 5/3/1391در تهران و شهرستان های  اصفهان، مشهد، تبریز، ارومیه، شیراز ، ساری ،کرمانشاه ،رشت، کرمان، زنجان و اهواز توسط اعضا کانون مؤسسات و شرکت­های اعزام دانشجو توزیع خواهد شد. لذا متقاضیان محترم بایستی مبلغ  20 هزار تومان به  شماره حساب 360583058 وبا شماره شبا  

0180 0000 0000 0360 5830 58 IR26 متعلق به کانون مؤسسات و شرکتهای اعزام دانشجو نزد بانک تجارت شعبه هرمزان (کد 3380) ، واریز و هنگام مراجعه برای دریافت نامه به همراه داشته باشد.

توجه: مکان و ساعت مراجعه متعاقباً اعلام خواهدشد.

از آنجا که امکان ثبت نام بصورت مجازی وجود دارد نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت نام و اخذ معرفی نامه به اداره اعزام با هزینه شخصی وزارت در تهران نمی باشد

پرداخت هر گونه مبلغ اضافی تحت هر عنوان ممنوع می­باشد و دریافت مبلغ ذکر شده صرفا به شماره حساب اعلامی امکانپذیر است و هیچگونه وجهی به صورت نقدی دریافت نمی گردد.

اداره اعزام با هزینه شخصی

http://www.iranscholarship.msrt.ir/news/319-1391-02-10-04-54-40
دیدگاه شما