ویزای تحصیلی سوئد بدون نیاز به داشتن مدرک زبان - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

ویزای تحصیلی سوئد بدون نیاز به داشتن مدرک زبان

۱۳٩۱/٦/٢٥

اگر مدرک زبان (تافل یا آیلتس) ندارید و بدنبال اخذ ویزای سوئد و ادامه تحصیل در سوئد هستید ، فرصت را ازدست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

در یکی از زیباترین شهرهای اروپا و با داشتن ویزای شنگن در نهایت آرامش دوره  زبان در سوئد را گذرانده و سپس برای اخذ پذیرش از هر دانشگاهی چه در اروپا و چه در امریکا اقدام کنید.

فرصتی استثنایی برای تمامی افرادی که قصد مطالعه دوره زبان انگلیسی در سوئد را دارند از هم اکنون فراهم گردیده و متقاضیان می توانند با گذراندن یک دوره ۶ ماهه زبان انگلیسی در سوئد در رشته یا رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

ازجمله مزایای گذراندن این دوره شش ماهه اخذ ویزای اقامت سوئد و اتحادیه اروپا بوده و متقاضی می تواند در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا تردد نماید.

همچنین با توجه به اینکه این دوره در یکی از دانشگاههای معتبر سوئد تدریس می گردد دانشجو پس از پایان دوره علاوه بر کسب مدرک معتبر از دانشگاه  امکان ادامه تحصیل در تمامی دانشگاههای سوئد و اتحادیه اروپا را خواهد داشت.

تضمین اخذ ویزا و اقامت خود در سوئد را ازما بخواهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید.

Mobile:  0919 0 709 709

Tell: 021 44265587

  Email: Info@Eustudy.org
دیدگاه شما