ادامه تحصیل در ایتالیا - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

ادامه تحصیل در ایتالیا

۱۳٩٢/۱٠/٢٦

کشور ایتالیا یک کشور عالی برای ادامه تحصیل می باشد. هنر،علم و تاریخ ، موزه ها و کلیسا ها در شهرهای بی نظیر ایتالیا باعث می شود که دانشجو به سمت دانشگاه های این کشور جذب شوند. ایتالیا یک مقصد پرطرفدار برای دانشجویان بین المللی می باشد. علت این امر سیستم آموزش عالی با کیفیت ، دانشگاه های با رنک بالا و شهریه های مقرون به صرفه نسبت به دیگر دانشگاه های اروپا می باشد. در ایتالیا در حدود 32000 دانشجو بین المللی تحصیل می کنند .

 

چرا در ایتالیا تحصیل کنیم؟

شما می توانید اولین دانشگاه های اروپا را که برای دوره های قرون وسطی و رنسانس است را در ایتالیا بیابید. به عنوان مثال دانشگاه Bologna  در سال 1088 تاسیس شده و جز قدیمی ترین دانشگاه های دنیاست.

برای داشتن وضعیت بهتر برای  زندگی و تحصیل در ایتالیا بهتر است زبان ایتالیایی را بدانید. خیلی از دورس در دانشگاه به زبان انگلیسی می باشد ولی دروسی نیز وجود دارد که به زبان ایتالیایی باشد. شما نیاز به تست زبان قبل از شروع تحصیل و ثبت نام داشته باشید. اگر زبان ایتالیایی شما عالی نیست می توانید زبان خود را در حین تحصیل و یا قبل ورود به ایتالیا بهبود بخشید.
دیدگاه شما