استخدام کارمند در سوئد - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

استخدام کارمند در سوئد

۱۳٩۳/۸/۳

استخدام کارمند

اگر بخواهید کسی را استخدام کنید قبل این کار نیاز است که در Swedish Tax Agency به عنوان کارفرما ثبت نام کنید. شما می بایست هر ماه حقوق ها و مالیات ها را گزارش  دهید.

Swedish Public Employment Service خدمات رایگانی را برای شما که کارفرما هستید و کارمند استخدام می کنید ارائه می دهد. در بعضی موارد شما از این سازمان حمایت مالی می شوید.

اگر کارمند شما بیمار شود شما باید 14 روز مرخصی با حقوق بدهید. البته روز اول بیماری شامل این مورد نمی شود و اصطلاحا روز انتظار نامیده می شود. ولی اگربیماری از 2 تا 14 روز طول بکشد با ارائه ی یک مدرک پزشکی توسط کارمند شما پول پرداخت می کنید. اما اگر بیماری کارمند بیشتر از 14 روز طول بکشد باید به Swedish Social Insurance Agency گزارش بدهید تا بتوانید از مزایای بیمه بهره مند شوید.

 

تجارت بین المللی

اگر تمایل دارید که کسب و کارخود را گسترش دهید و بصورت بین المللی تجارت کنید نیاز به  ID Number  مخصوص دارید که به آن EORI number می گویند. شما می توانید برای این کاربه Swedish Customs درخواست دهید. قوانین بین المللی برای هر محصول و خدمات متفاوت است.

 

ادامه ی کسب و کار بعد از سن 65  سالگی

شما می توانید شغل خود را بعد از بازنشستگی نیز ادامه دهید. اما میزان سهم اجتماعی شما کاهش می یابد و اعتبار مالیاتی درآمد شما افزایش می یابد.

 

××× مدارک مورد نیاز برای یک کارآفرین در سوئد. اینجا کلیک کنید.

 
دیدگاه شما