VAT چیست و چطور کار می کند؟ - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

VAT چیست و چطور کار می کند؟

۱۳٩۳/۸/۱

VAT چطور کار می کند؟

Value-added Tax  یا VAT مبلغی است که مشتری به عنوان بخشی از قیمت کالا یا سرویس پرداخت می کند. تمامی سرمایه گذاران و شرکت ها که محصولی می فروشند یا خدماتی ارائه می دهند می بایست 25  درصد به عنوان مالیات بر ارزش افزوده روی قیمت خام بکشند. البته بعضی از مشاغل 6 تا 12 درصد و بعضی دیگر کاملا از این بابت معافند. در این رابطه حتما گزارش سالیانه به Swedish Companies Office Registration باید ارائه دهید.

 

حسابداری

پیشنهاد می شود که حتما از همان ابتدای کار روی مسائل مالی شرکت احاطه داشته باشید و برای این کار استخدام یک حسابدار نقش مهمی دارد. برای اینکه به دیگران نیز وضعیت اجرای کسب و کار خود را نشان دهید دانستن حسابرسی ها اهمیت دارد. مالیات و بدهی ها و وام های بانکی با مدیریت درست مالی شرکت قابل پرداخت و پیگیری خواهد بود.

 

شما نیاز به Cash Register  دارید. اینکه چه نقد معامله کنید و چه با کارت اعتباری باید به Swedish Tax Agency گزارش کار دهید. جزئیات این کار در سایت رسمی Swedish Tax Agency موجود است.

 

××× استخدام کارمند در سوئد. اینجا کلیک کنید.

 
دیدگاه شما