سرمایه گذاری در سوئد - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

سرمایه گذاری در سوئد

۱۳٩۳/۸/٢۳

آیا به شروع یک سرمایه گذاری در کشور سوئد فکر می کنید؟ اگر ایده های سرمایه گذاری و کسب و کار دارید که می خواهید آنرا عملی  کنید و به عنوان یک کارآفرین شناخته شوید باید به تمامی جوانب کار دقت کنید . در ادامه تمام آنچه یک سرمایه گذار و کارآفرین در ابتدای کار خود باید بداند را خواهید خواند.

 

یک ایده ی کسب و کار:

ابتدا باید مشخص نمایید در چه زمینه ای می خواهید فعالیت کنید و قرار است چه بفروشید ، چه خدماتی ارائه دهید و چگونه و با چه کسی می خواهید این کار را شروع کنید. داشتن ایده ای برای کسب و کار گام بسیار حیاتی و مهم برای شروع است و این کار شانس موفقیت شما را بالا می برد. شما باید در ابتدای کار به موارد زیر توجه کنید:

-         هدف از کسب کار شما چیست؟

-         بازار تقاضا برای محصول یا خدمات شما وجود دارد؟

-         بازار تقاضا چه کسانی هستند و چگونه می توان به آنها دسترسی پیدا کرد؟

-         آیا این ایده ی کسب و کار شما منحصر به فرد و خاص است؟ اگر نیست چگونه می توانید خود را نسبت به بقیه ی رقبا متمایز کنید؟

-         چگونه می توانید درآمدزایی کنید؟

 

وضعیت شغلی شما قبل از شروع کسب و کار جدید:

 

1-    شروع یک کسب و کار زمانی که جایی استخدام هستید

در این زمان شما می توانید بصورت همزمان در حالی که در جایی مشغول کار هستید ، کسب و کار خود را راه بیندازید. پیشنهاد می شود قبل ازشروع کار جدید با کارفرمای خود در این رابطه صحبت و مشورت کنید. میزان مالیاتی که برای شما در نظر گرفته می شود براساس درآمد شما از جایی که استخدام هستید و کسب و کار شخصی خودتان تعیین خواهد شد. اگر شما یک کارفرما و کارآفرین هستید حتما باید در FA tax  (FA-skatt) ثبت نام کنید.

 

 

 

2-    شروع یک کسب و کار زمانی که بیکار هستید

Swedish Public Employment Service برای کسانی که شغلی ندارند و می خواهند کاری را شروع کنند پیشنهادات و خدمات خوب و مفیدی دارد. البته شما می بایست در این سازمان ثبت نام کنید. Public Employment Service همچنین کمک هایی در رابطه با مسائل مالی با عنوان “Start-up Grants” ارائه می دهد.تحت این برنامه شما در حدود حداقل 6 ماه کمک هزینه میگیرید.

Public Employment Service توانایی شما برای راه اندازی و اجرای کسب و کار را بررسی می کند.

برای اینکه بتوانید کمک هزینه بگیرید می بایست:

-         بیکار باشید و یا در خطر بیکار شدن باشید.

-         در Swedish Public Employment Service ثبت نام کرده باشید.

 

3-    شروع یک کسب و کار زمانی که دانشجو هستید

 

در نظر داشته باشید که اگر کمک مالی از Swedish National Board of Student Aid (CSN) دریافت می کنید، میزان دریافتی شما از وام و بورسیه دانشجویی کاهش می یابد. میزان درآمد شما در شش ماه تعیین کننده مبلغ فاند دانشجویی که دریافت خواهید کرد می باشد. 

 

***طرح کسب و کار (Bussiness Plan) چیست ؟ اینجا کلیک کنید.

 

 

دیدگاه شما