تحصیل در اتریش - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

تحصیل در اتریش

۱۳٩۳/٦/٧

 مسئله یادامه تحصیل دانشجویان در کشورهای مختلف اتفاقی است که دیگر راه خود را پیدا کرده و در تمام کشورها مرسوم شده، اعزام دانشجو توسط وکلا و مؤسسات نیز جایگاه خود را در تمام کشورها پیدا کرده است.

موسسه ی سفیران آتیه نگر شمال با تجربه ی چندین ساله در اعزام دانشجویانی که بدنبال آینده ای روشن هستند فعالیت گسترده، حرفه ای و مشخصی در اعزام دانشجویان به اتریش دارد .

اتریش کشوری است با ایالات مختلف و هر ایالت قوانین خاص خود را دارد، برای همین دانشگاه های مختلف هم شرایط متفاوتی در پذیرش دانشجویانی که علاقه به ادامه تحصیل در اتریش را دارند، دارامیباشند.

بطورکلی شما باید دانشجوی یک مقطع باشید و یا مقطعی را به پایان رسانده باشید تا برای همان مقطع درخواست پذیرش دهید.

برای مثال شما با مدرک لیسانس یک رشته میتوانید برای همان رشته و همان مقطع لیسانس در اتریش اقدام به اخذ پذیرش کنید و یا با کسب نامه ی اشتغال به تحصیل پس از گذشت یک ترم برای همان مقطع درخواست خود را به دانشگاه اراده دهد.

شرایط بالا نیز در زمانهای مختلف متغییر است و نیز برای دانشگاه های مختلف هم تغییر میکند، ممکن است با یک شرایط خاص شما برای چند دانشگاه درخواست ادامه تحصیل بدهید و یکی فقط از آنها بپذیرد.

باید در نظر داشته باشید که ادامه تحصیل در اتریش انتخاب خوبی برای شما میباشد، بدلیل هزینه ی مناسب شرایط آب و هوایی خوب و رتبه ی بالای دانشگاه های اتریش در سطح اروپا ایرانیان زیادی در چند سال اخیر گرایش به ادامه تحصیل در اترش داشته اند.

شما با داشتن شرایط و مدارک مورد نیاز میتوانید برای اخذ پدیرش تحصیلی در دانشگاه های اتریش اقدام کنید، برای شروع با مشاوران ما تماس بگیرید!

 
دیدگاه شما