تحصیل رایگان - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

تحصیل رایگان

۱۳٩٢/۱۱/٢٦

تحصیل در اروپا با هزینه های گوناگون امکان پذیر است ، ولی عموما در رشته های پزشکی  امکان تحصیل رایگان میسر نمی باشد پس در گروه های دیگر میتوان بدنبال تحصیلات رایگان و یا تحصیل با هزینه کم بود ، توجه داشته باشید در کشورهای که تحصیل رایگان است پروسه پذیرش نمیتواند قطعی باشد و بسته به شرایط متقاضی است

مقطع لیسانس :

در کشورهای مانند نروژ ،فنلاند ،آلمان امکان تحصیل رایگان وجود دارد که هریک شرایط خود را دارند ، بطور مثال برای ادامه تحصیل در نروژ حتما باید یک سال سابقه تحصیل دانشگاهی همراه با مدرک زبان ارائه گردد ، و یا جهت ادامه تحصیل رایگان در فنلاند علاوه بر مدرک زبان شرکت در آزمون ورودی اجباری است .

مقطع فوق لیسانس :

در این مقطع شرایط پذیرش آسان تر است ، مثلا جهت تحصیل در نروژ و فنلاند با داشتن معدل حدود 15 و مدرک زبان انگلیسی شانس پذیرش بسیار بالاست ، ولی در کشور آلمان حتما مدرک لیسانس شما باید از دانشگاه های سراسری باشد .

مقطع دکتری :

دربیشتر کشورها تحصیل رایگان بوده و در کشورهای حوضه اسکاندیناوی نه تنها ادامه تحصیل دکتری رایگان است بلکه به دانشجو حقوق هم پرداخت میگردد .

 
دیدگاه شما