شرایط تحصیل رایگان در نروژ - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

شرایط تحصیل رایگان در نروژ

۱۳٩۳/۱٠/۱٧

تحصیل در کشور های نروژ و فنلاند در تمامی مقاطع رایگان می باشد .

شرایط تحصیل رایگان در نروژ در مقاطع مختلف به اختصار به قرار زیر می باشد ,

لیسانس

تحصیلات در دوره لیسانس به زبان نروژی می باشد , و متقاضی پس از اخذ پذیرش مدت 1 سال زبان نروژی را فراگرفته و پس از گذراندن این دوره , دوره لیسانس خود را شروع می نماید , لازم به توجه است که متقاضی جهت اقدام باید حداقل 30 واحد دانشگاهی را در خارج از نروژ با موفقیت گذرانده باشد , و تنها در گرایشهای مرتبت با واحد های که قبلا گذرانده می تواند پذیرش اخذ نماید داشتن مدرک IELTS با نمره 5.5 اجباری است . و اخذ پذیرش برای زیرگروههای پزشکی مقدور نمیباشد .

فوق لیسانس


عموم رشته های که در این مقطع ارایه می گردد به زبان انگلیسی می باشد و شما تنها رشته های را می توانید انتخاب کنید که مرتبت با لیسانس شما باشد، و حداقل دارای 60 واحد مشترک دروس اختصاصی با دوره ی لیسانس باشد.

 همچنین داشتن مدرک IELTS A = 6.5  اجباری است . در کشور نروژ مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی شرط معدل وجود ندارد ولی تجربه چندین ساله بیانگر این نکته است که فارغ التحصیلانی که معدل بالای 16 دارند از شانس بالاتری برخوزدار میباشند .

 در مواردی که کسب مدرک ایلتس برای متقاضی مقدور نباشد ، دانشجو میتواند جهت گذراندن دوره زبان در سوئد اقدام نماید و پس از اخذ اقامت در سوئد و گذراندن 30 واحد زبان در دانشگاه های سوئد ، جهت ادامه تحصیل در نروژ یا فنلاند اقدام نماید

لطفا" جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید 09190709709

 

 
دیدگاه شما