eustudy - تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

اخذ پذیرش و ویزای سوئد از طریق دوره زبان انگلیسی در دانشگاههای سوئد

۱۳٩٤/۱٠/۱

 

 

با توجه به اینکه ادامه ی تحصیل در سوئد ملزم به داشتن مدارک آیلتس حداقل 6/5 و یا تافل 85 می باشد، و اخذ این مدارک در ایران مشکل می باشد،لذا در حال حاضر این امکان وجود دارد که متقاضی با اخذ پذیرش در (دوره زبان در سوئد ) دوره های زبان انگلیسی  در سوئد ویزای تحصیلی (ویزای دانشجوی ) در سوئد را دریافت کرده و پس از آن جهت ادامه ی تحصیل در مقاطع بالاتر و یا اخذ اقامت اروپا اقدام کنند. و چنانجه متقاضی از سطح زبانی خوبی برخوردار باشد حتی این امکان نیز فراهم گردیده که پس از انجام مصاحبه ،مستقیم و بدون ارائه مدرک زبان در مقاطع لیسانس یا فوق لیسانس ادامه تحصیل دهد:

 
ادامه مطلب دیدگاه شما

همایش 5 آذر برگزار شد

۱۳٩٤/٩/٧

 

همایش اعزام دانشجو ۵ آذر در دانشگاه تهران جنوب برگزار شد.
در پایان همایش ، جلسه پرسش و پاسخ نیز ارائه شد. همچنین کل اطلاعات ذکر شده در همایش داخل یک فلش به عنوان هدیه به حضار تقدیم گردید.
تمامی کسانی که در همایش شرکت داشته اند می توانند یک جلسه حضوری مشاوره رایگان با گرفتن وقت قبلی داشته باشند.

 
 دیدگاه شما

فرصت ویژه استثنایی

۱۳٩٤/٧/٢٩

فرصت ویژه استثنایی

 

تحصیل در دانمارک

قابل توجه فارغ التحصیلان رشته های لیسانس مدیریت صنعتی ، لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس مدیریت مالی :

فرصت ویژه استثنایی برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس در رشته ی international business در دانمارک

 طول دوره 1/5 سال و هزینه دانشگاه 96000 کرون دانمارک

بدون مدرک زبان با داشتن سطح زبانی روزمره (intermediate)

 

برای کسب این فرصت و انجام هماهنگی های لازم با تلفن های دفتر تماس حاصل فرمایید.

 

 
دیدگاه شما

اقامت کاری پزشکان و دندانپزشکان

۱۳٩٤/٤/۱٩

مهاجرت پزشکان به دانمارک از طریق طرح گرین کارت دانمارک

مهاجرت پزشکان به دانمارک از طریق طرح گرین کارت دانمارک

 

قابل توجه پزشکان و دندانپزشکان محترم که متقاضی اخذ اقامت کاری در حوزه اروپا می باشند، با توجه به تغییر قوانین جدید طرح گرین کارت دانمارک از ابتدای سال 2015 و وجود شرایط کاری مناسب پزشکان و دندان پزشکان ، دولت دانمارک طرح جدیدی برای جذب پزشکان و دندانپزشکان در قالب نوع خاصی از گرین کارت با شرایط ویژه ارائه داده است که به شرح زیر است:

چنانچه فارق التحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی  هستید این امکان فراهم گردیده که بر خلاف طرح اصلی گرین کارت که تنها دو سال اعتبار دارد، ( توضیحات طرح گرین کارت دانمارک ) می توانید درخواست گرین کارت از نوع متخصص را بدهید که در آن به پزشکان یک فرصت حداکثر دو ساله داده میشود تا در این زمان مدرک زبان دانمارکی یعنی دانسک 3 را اخذ نموده و مدارک خود را به تایید مراجع دانمارک برسانند.

سپس یک فرصت دو ساله دیگر به آنها  داده می شود تا یک سال به عنوان انترن و شش ماه به عنوان رزیدنت مشغول به فعالیت  شده که این دوره ها دارای حقوق هستند که بصورت ماهانه به آنها پرداخت می شود.

مدارک لازم جهت اخذ گرین کارت دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان

 • 1 قطعه عکس
 • اصل گذرنامه معتبر که حداقل 2 سال و سه ماه اعتبار دارد + کپی رنگی A4
 • اصل شناسنامه و یک کپی رنگی از تمام صفحات A4
 • اصل گواهی پشتوانه مالی به زبان انگلیسی که حداکثر سه هفته قبل از مراجعه به سفارت باید اخذ گردد و مبلغ آن باید معادل 132000 کرون دانمارک باشد
 • اصل دانشنامه و ریز نمرات همراه با ترجمه رسمی  و یک کپی رنگی A4  از هر کدام

هزینه های اخذ گرین کارت دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان

 • هزینه بررسی پرونده (Case Processing Fee) : 6850 کرون دانمارک
 • هزینه تایید مدارک هر پانچ : 30 دلار آمریکا
 • هزینه صدور ویزا : 240 دلار آمریکا

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما و یا ایمیل info@eustudy.org در تماس باشید.
دیدگاه شما

گرین کارت دانمارک : جهت اخذ اقامت اروپا، نیازی به شرکت در لاتاری نیست.

۱۳٩٤/٤/٧

کسب اقامت اروپا از راه های متعددی میسر است که هر کدام از این راه ها دارای دشواری ها و مزایای خاص خود است. بسیاری از مردم از طرق تحصیلی اقدام به کسب اقامت میکنند. اما بسیاری دیگر در پی اخذ اقامت کاری اروپا هستند. این فرصت در کشور دانمارک از طریق طرحی به نام طرح گرین کارت دانمارک میسر شده است. 

 

طرح گرین کارت دانمارک چیست ؟

طرح گرین کارت دانمارک به منظور پیدا کردن فرصت شغلی در کشور دانمارک ایجاد شده است . که شامل اجازه کار و اقامت دانمارک در مدت معین خواهد بود . یعنی مهاجرانی که این گرین کارت را دریافت می کنند نیاز به دریافت اجازه کار نخواهند داشت . البته ناگفته نماند شما با این گرین کارت نمی توانید به عنوان کار آفرین (صاحب شغل شخصی) در دانمارک فعالیت کنید.
ادامه مطلب دیدگاه شما

تحصیل رایگان با حقوق

۱۳٩٤/٤/۳

تحصیل رایگان با کمک هزینه

با توجه به اینکه ادامه تحصیل در دانشگاه های دانمارک و سوئد مستلزم پرداخت هزینه در حدود سالی 12000 یورو گردیده ، این امر موجب گشته تا در خواست پذیرش جهت ادامه تحصیل در این دو کشور کاهش یابد و با توجه به وضعیت اقتصادی قوی این کشورها و وجود بازار کار خوب، دانشگاه ها تسهیلاتی را برای دانشجویان با استعداد فراهم نموده اند، لذا چنانچه دانشجوی دارای سوابق تحصیلی خوبی باشد به عبارتی داری معدل بالای 17 و مدرک زبان IELTS  با نمره 6.5 میتواند از این تسهیلات استفاده نموده و نه تنها تحصیلات خود را بصورت رایگان ادامه دهد حتی امکان اخذ حقوق و کمک هزینه زندگی نیز وجود دارد ، البته توجه به این نکته که متقاضی دارای هزینه اولیه حدود 50 میلیون تومان میباشد ضروری است .

بطور مثال :

اگر متقاضی جهت دوره لیسانس از کشور دانمارک پذیرش اخذ نماید تحصیلات رایگان خواهد بود و حدود ماهی 2000 کرون حقوق دریافت مینماید و چنانچه پذیرش فوق لیسانس داشته باشد حدود 4000 کرون حقوق دریافت مینماید که هزینه زندگی فرد با 4000 کرون پوشش داده میشود.

دقت نماید که داشتن معدل بالا و مدرک IELTS  الزامی است ولی نوع دانشگاه مطرح نمی باشد و مسلما هرچه سابقه آکادمیک بهتری داشته باشید این شانس افزایش میابد.

این شرایط در دانشگاه های دانمارک جاری است و چنانچه متقاضی دارای مقالات بین المللی باشد و از دانشگاههای مطرح ایران فارغ التحصیل شده باشد میتوان جهت اخذ پذیرش دانشگاههای سوئد نیز اقدام نمود.

رشته های زیر با شرایط زیر امکان پذیرش همراه با حقوق از دانشگاه را دارا می باشد. 

بهداشت عمومی در مقطع فوق لیسانس (Public Health

شرایط لازم:

     1- داشتن لیسانس مرتبط مانند : 
           •    Public Health 
           •    Medicine 
           •    Biomechanics 
           •    Sports Science 
           •    Human Biology 
           •    Dentistry
           •    Biomedicine
           •    Nursing 
           •    Physiotherapy 
           •    Ergonomics 
           •    Nutrition 
           •    Midwifery 
           •    Biomedical laboratory technician 
           •    Global Nutrition and Health
           •     Teacher with main subject/specialisation within sports/health

     2- معدل بالای 16 

     3- داشتن مدرک آیلتس با نمره 6.5

 

شرایط کمک هزینه نحصیلی در مقطع لیسانس در رشته های مدیریت و کامپیوتر و فنی 

 1/ مدیریت بازرگانی

2/ طراحی صفحات وب

3/ نرم افزار کامپیوتر

4/ فشن دیزاین

5/ مدیریت فنی

      1- داشتن دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی با معدل بالای 16 

      2- سن زیر 24 سال 

 

کمک هزینه تحصیلی شامل حقوق ماهیانه و معافیت از پرداخت شهریه می باشد.
دیدگاه شما

آشنای با دانمارک

۱۳٩٤/۳/٧

دانمارک

کشور دانمارک از کشورهای حوزه ی اسکاندیناوی می باشد که از جنوب با آلمان مرز خشکی دارد و با کشورهای سوئد و نروژ مرز دریای دارد و توسط پلی به نام اورسوند بهسوئد متصل شده است. کشور دانمارک خود از 400 جزیره تشکیل گردیده که 25% آن مسکونی است. طبق تقسیماتی که در سال 2007 صورت گرفته کشور دانمارک به پنج استان که عبارتند از هوودستان، نوردیولند، میدیولند، شیلند، و سید دانمارک.

گرینلند و جزایر فارو در اقیانوس منحمد شمالی نیز جزء قلمرو برون مرزی و خودگرداندانمارک به شمار می روند.

جمعیت دانمارک حدود 5.500.000 نفر است که 1.600.000 نفر ساکن کپنهاگن و 300.000 نفر ساکن دومین شهر بزرگ دانمارک یعنی آرهوس هستند. قابل ذکر است که 85% جمعیت دانمارک را مهاجرین تشکیل می دهند.

با توجه به اینکه مردم کشور دانمارک در سال 2006 و 2007 شادترین مردم دنیا شناخته شده اند و اینکه از نظر خدمات آموزشی رتبه ی 5 را کسب نموده و عوامل دیگری چون اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی بالا موجب گردیده تا تمایل مهاجرین جهت اخذ اقامتدانمارک افزایش یابد.

بدین منظور اداره ی مهاجرت امکان اخذ ویزا از نوع گرین کارت را فراهم نموده است.

نوع حکومت دانمارک

بعد از کشور ژاپن قدیمی ترین سلسه ی پادشاهی در دانمارک است و حکومت آن از نوع حکومت مشروطه پادشاهی ست و در سال 1849 قانون اساسی دانمارکلبازنگری گردید و بر پایه ی حکومت مردمی (دموکراسی) قرار گرفت.

پارلمان دانمارک دارای 179 عضو است که از احزاب سیاسی مختلف تشکیل می گردد و این اعضاء برای یک دوره ی چهار ساله انتخاب می شوند ولی نخست وزیر این امکان را دارد که قبل از اتمام دوره ی چهار ساله پارلمان را منحل و درخواست برگزاری انتخابات جدید گردد.

انتخاب نخست وزیر و هیئت وزیران نیز توسط رای گیری مشخص می گردد، ولی صلاحیت آنها توسط شورایی که زیر نظر پادشاه فعالیت دارد مشخص می گردد.

با توجه به اینکه سیاست دولت مبنی بر خصوصی سازی می باشد همین امر موجب گردید تا با افزایش صادرات و سرمایه گذاریهای بخش خصوصی اقتصاد، رشد خوبی داشته باشد و از نظر درآمد سرانه دانمارک در رتبه ی هفتم قرار گیرد. ولی توجه به این نکته نیز ضروری است که اختلاف درآمد مردم بسیار پایین بوده . همچنین این کشور کمترین فساد اداری را در جهان داراست.

ادامه ی تحصیل در دانمارک

با توجه به اینکه 90% مردم دانمارک به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند لذا تحصیل در بسیاری از رشته ها در مقاطع مختلف به زبان انگلیسی می باشد ولی ادامه ی تحصیل در رشته هایی مانند پزشکی و پرستاری و مامایی مانند دیگر کشورهای حوزه ی اسکاندیناوی، به زبان رسمی همان کشور(دانمارکی) است.

یکی از مزایای دانمارک وجود مقطع تحصیلی فوق دیپلم (APکه متقاضی با داشتن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای، و به عبارتی بدون مدرک یش دانشگاهی می تواند برای ورود به این مقطع اقدام نماید. طول دوره ی AP بین 2 الی 2.5 می باشد و پس از کسب این مدرک دانشجو می تواند وارد بازار کار گردد و یا جهت ادامه ی تحصیل در مقطع لیسانس اقدام نماید.
دیدگاه شما

رشته های ارائه شده در برخی ازدانشگاه های دانمارک

۱۳٩٤/۳/٦

رشته های ارائه شده در مقطع AP ( فوق دیپلم ) در دانشگاه های دانمارک:

 • علوم کامپیوتر – Computer Science
 • طراحی مد و لباس – Fashion Design
 • مدیریت تکنولوژی – Management Technology
 • طراحی چند رسانه ای - Multimedia Design
 • مدیریت بازاریابی – Marketing Management

برخی از رشته های ارائه شده در مقطع لیسانس در دانشگاه های دانمارک: 

 • طراحی و مالی Design & Business 
 • بازاریابی و فروش بین المللی - International Sales & Marketing
 • توسعه ی نرم افزار - Software Development
 • مدیریت فنی دریا ی- Technical Management Offshore
 • توسعه ی وب - Web Development

 

 

برخی از رشته های ارائه شده در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های دانمارک:

رشته های مهندسی در دانمارک

 

 •   Chemistry
 •    Electronics
 •    Environmental Engineering
 •    Innovation and Business
 •    Mechatronics
 •    Operations Management
 •    Physics and Technology (Acoustics and Signal Processing)
 •    Physics and Technology (Optics, Sensors and Nanotechnology)
 •    Product Development and Innovation
 •    Robot Systems (Advanced Robotics Technology/Drone Technology)
 •    Software Engineering
 •   Technology - Product Design
 •   Maritime Technology

 

 

 

رشته های علوم انسانی در دانمارک

 

 • European Master in Tourism Management
 • MA in American studies
 •   business, language and culture (Chinese)
 •   business, language and culture (negot)
 •   English Studies
 •   international business communication and communication design
 •   International Tourism and Leisure Management
 •   maritime archaeology
 •   Middle East studies
 •   business, language and culture (Flensburg/Sonderborg)

 

 

 

رشته های علوم پایه در دانماک

 

 •   Applied mathematics
 •   Biology
 •   Biomedicine
 •   Chemistry
 •   Computational biomedicine
 •   Computer science
 •   Mathematics
 •   Medical chemistry
 •   Molecular bioscience
 •   Nanobioscience
 •   Omics
 •   Physics

 

 

 

رشته های اقتصاد و علوم اجتماعی در دانمارک

 

 • Master of Social Sciences in International Security and Law
 • MSc Cultural Sociology in Law, Power and Social Justice
 • MSc Cultural Sociology in Social Transformation Processes
 •   Cultural Sociology
 •   Economics
 •   Economics - Accounting and Economics
 •   Economics - Economics and Project Management
 •   Economics - Finance and Economics
 •   Economics - Health Care Management and Economics
 •   Economics - Macroeconomics: Growth and Fluctuations
 •   Economics - Microeconomics
 •   Economics and Business Administration
 •   Economics and Business Administration - Accounting and Finance
 •   Economics and Business Administration - Brand Management and Marketing Communication
 •   Economics and Business Administration - Change Management
 •   Economics and Business Administration - Communication Management and Leadership
 •   Economics and Business Administration - Global Logistics and Supply Chain Management
 •   Economics and Business Administration - Global Marketing and Innovation Management
 •   Economics and Business Administration - Global Value Chain Management
 •   Economics and Business Administration - International Business and Law
 •   Economics and Business Administration - International Business and Management
 •   Economics and Business Administration - International Business and Marketing
 •   Economics and Business Administration - Management Accounting
 •   Economics and Business Administration - Management of Innovation Processes
 •   Economics and Business Administration - Management of People
 •   Economics and Business Administration - Marketing and Innovation
 •   Economics and Business Administration - Marketing, Globalization and Culture
 •   Economics and Business Administration - Regional Economics and Business Development
 •   Economics and Business Administration - Sports and Event Management
 •   Economics and Business Administration - Strategic Entrepreneurship
 •   Economics and Business Administration - Strategy and Organization
 •   Environmental and Resource Management
 •   Social Sciences - European Studies
 •   Social Sciences in Comparative Public Policy and Welfare Studies

 

 

 

رشته های علوم پزشکی در دانمارک

 

 • Master of Science in Health (Occupational Therapy)
 • Master of Science in Public Health

 

دیدگاه شما