تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.تحصیل بدون مدرک زبانتحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

با توجه به اینکه عموم رشته ها به غیر از زیر گروه های پزشکی و هنر در اروپا در مقاطع فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی و تعداد محدودی رشته در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی ارائه میگردند و اخذ مدارک زبان همچون IELTS  و TOEFL  دشوار است ، فرصتی فراهم گردیده که دانشجویان محترم بتوانند در کشورهای اتریش، سوئد و دانمارک بدون نیاز به مدرک زبان به تحصیل خود ادامه دهند که هر یک شرایط خاص خود را دارا می باشند.

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

در کشور اتریش عموما تحصیل به زبان آلمانی میسر است و متقاضی یا باید مدرک زبان آلمانی خود را ارائه نماید و یا اینکه پس از اخذ پذیرش از دانشگاه دوره های زبان آلمانی خود را در اتریش بگذراند به عبارتی پس از اخذ پذیرش و مراجعه به دانشگاه مورد نظر، دانشگاه کالج های آموزش زبان آلمانی را معرفی مینماید و با معرفی نامه ای که از دانشگاه ارائه میشود به کالج مراجعه نموده و در مدت یک سال موفق به کسب مدرک زبان آلمانی میگردید و سپس در دانشگاه ادامه تحصیل می دهید.

 

تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

چنانچه موفق به اخذ مدرک زبان نگردیده باشید و دارای مدرک فوق لیسانس یا لیسانس نا پیوسته باشید ( فوق دیپلم + لیسانس ) و سطح زبان انگلیسی شما در حد روز مره ( Intermediate ) باشد میتوانید جهت اخذ پذیرش دوره زبان انگلیسی به مدت یک ترم در دانشگاه های سوئد اقدام نمائید و چنانچه مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس به غیر از زبان انگلیسی داشته باشید وجود مدرک IELTS آکادمیک 5.5 که هر مهارت آن حداقل 5 باشد الزامی است.

 

تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان

در کشور دانمارک امکان ادامه تحصیل بدون مدرک زبان حتی از مقطع دیپلم نیز مقدور است. مشروط به اینکه متقاضی دارای سطح زبان در حدود روزمزه باشد.

در این مورد تا قبل از ارائه پذیرش متقاضی مهلت دارد که سطح زبان خود را افزایش داده و پس از مصاحبه از طریق skype پذیرش خود را دریافت نماید.


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.
دیدگاه شما