تحصیل رایگان در اروپا

تحصیل بدون مدرک زبان

یکی از پیش نیازهای تحصیل در اروپا داشتن مدرک زبان است. اما در صورتی که شما مدرک زبان ندارید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

تحصیل رایگان

در صورتی که به لحاظ علمی از سطح بالایی برخوردار و به دنبال تحصیل رایگان در اروپا هستید برای شما فرصت ویژه ای وجود دارد.

همایش اعزام دانشجو

همایش اعزام دانشجو 5 آذر ماه در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک بالا کلیک کنید.

دوره زبان در سوئد

۱۳٩۳/٦/۱۳

برگزاری دوره  زبان در سوئد و ادامه تحصیل در سوئد

 با توجه به نیازمدرارک بین المللی زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل در اروپا و مشکلاتی که در راه اخذ این مدارک در ایران وجود دارد .

این مجموعه با اخذ نمایندگی رسمی از دانشگاه های کشور سوئد ، این امکان را فراهم نموده تا متقاضیان تحصیل در اروپا بتوانند دوره زبان در سوئد را بمدت یک ترم  گذرانده و سپس به ادامه تحصیل و اخذ اقامت در سوئد اقدام نمایند
دیدگاه شما

مهاجرت به نروژ

۱۳٩۳/٦/۱۱

اجازه اقامت دائم در نروژ:

شما می توانید برای اجازه ی اقامت دائم اگر بخواهید در دوره ی سه ساله یا بیشتر در نروژ زندگی کنید تقاضا دهید. قانون مهاجرت نروژ باید جوری باشد که شخص سه سال را تماما در نروژ بصورت قانونی زندگی کند. شما اجازه دارید در طول این سه سال هفت ماه خارج از نروژ بگذرانید و این غیبت ها نباید بیشتر از سه ماه باشد.

یکی از الزامات کلیدی در قانون مهاجرت نروژ این است که شما دوره ی زبان ومطالعات جامعه ی نروژی را کامل کنید. همچنین یکسری مدارک ساپورت کننده برای مهاجرت دائم به نروژ نیاز است. این مدارک مهاجرتی به نروژ برای تضمین قانونی اقامت سه ساله ی آینده ی شما و مسافرت های خارجی و داخلی شما درطول این سه سال می باشد . مدارک همچنین باید مطالعه ی زبان نروژی شما را تایید کند.

اداره ی مهاجرت نروژ میتواند اگر شما دو سال یا بیشتر خارج از کشور نروژ زندگی کنید را کنسل کند.
دیدگاه شما

ادامه تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

۱۳٩۳/٦/۱٠

ادامه تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان:

ادامه تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان و سطح زبان بستگی به دانشگاهی دارد که قصد دارید در آن ادامه تحصیل دهید. معمولا اگر شما لیسانس خود را به زبان انگلیسی گذرانده اید نیاز به داشتن مدرک IELTS  و TOEFL  ندارید. بعضی از دانشگاه ها نامه ای به دانشگاه مبدا می زنند که درخواست تاییدیه ی سطح زبان شما را خواهند کرد.

لازم به ذکر است که گرفتن ویزا از این طریق شانس کمی دارد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
دیدگاه شما

تحصیل در اتریش

۱۳٩۳/٦/٧

 مسئله یادامه تحصیل دانشجویان در کشورهای مختلف اتفاقی است که دیگر راه خود را پیدا کرده و در تمام کشورها مرسوم شده، اعزام دانشجو توسط وکلا و مؤسسات نیز جایگاه خود را در تمام کشورها پیدا کرده است.

موسسه ی سفیران آتیه نگر شمال با تجربه ی چندین ساله در اعزام دانشجویانی که بدنبال آینده ای روشن هستند فعالیت گسترده، حرفه ای و مشخصی در اعزام دانشجویان به اتریش دارد .

اتریش کشوری است با ایالات مختلف و هر ایالت قوانین خاص خود را دارد، برای همین دانشگاه های مختلف هم شرایط متفاوتی در پذیرش دانشجویانی که علاقه به ادامه تحصیل در اتریش را دارند، دارامیباشند.

بطورکلی شما باید دانشجوی یک مقطع باشید و یا مقطعی را به پایان رسانده باشید تا برای همان مقطع درخواست پذیرش دهید.

برای مثال شما با مدرک لیسانس یک رشته میتوانید برای همان رشته و همان مقطع لیسانس در اتریش اقدام به اخذ پذیرش کنید و یا با کسب نامه ی اشتغال به تحصیل پس از گذشت یک ترم برای همان مقطع درخواست خود را به دانشگاه اراده دهد.

شرایط بالا نیز در زمانهای مختلف متغییر است و نیز برای دانشگاه های مختلف هم تغییر میکند، ممکن است با یک شرایط خاص شما برای چند دانشگاه درخواست ادامه تحصیل بدهید و یکی فقط از آنها بپذیرد.

باید در نظر داشته باشید که ادامه تحصیل در اتریش انتخاب خوبی برای شما میباشد، بدلیل هزینه ی مناسب شرایط آب و هوایی خوب و رتبه ی بالای دانشگاه های اتریش در سطح اروپا ایرانیان زیادی در چند سال اخیر گرایش به ادامه تحصیل در اترش داشته اند.

شما با داشتن شرایط و مدارک مورد نیاز میتوانید برای اخذ پدیرش تحصیلی در دانشگاه های اتریش اقدام کنید، برای شروع با مشاوران ما تماس بگیرید!

 
دیدگاه شما

آشنایی با اتریش

۱۳٩۳/٦/٦

حدود ۶۰٪ این کشور را رشته کوه‌های آلپ شرقی شامل می‌شوند.

مساحت اتریش بر اساس آمار سال ۲۰۱۲، ۸,۳۸۷,۸۹۹ کیلومتر مربع است و جمعیت آن ۸,۴۴۳,۰۱۸ میلیون نفر است. کشور اتریش بسب وجود سازمان‌ها ونهادهای بین المللی در وین همچون آژانس بین المللی انرژی اتمی (International Atomic Energy Agency (IAEA) ) و سازمان کشورهای صادرکننده نفت((OPEC) Organization of the Petroleum Exporting Countries) و دفتر سازمان ملل متحد در وین ( (United Nations Office at Vienna (UNOV) کشوری مهم در اروپا بشمار می‌رود.

زبان رسمی این کشور آلمانی است و اکثر مردم به زبان انگلیسی آشنایی دارند. کد این کشور ۰۰۴۳ و واحد پول آن یورو است.
ادامه مطلب دیدگاه شما

لیست دانشگاه های اتریش

۱۳٩۳/٦/٥

 

دانشگاههای مورد تائید وزارت علوم (درکشور  اتریش )

      دانشگاه وین Universitat Wien (Vienna University)

      دانشگاه گراتس Karl- Franzens Universitat Graz (Graz University)

      دانشگاه پزشکی گراتس Karl- Franzens Medizinisch Universitat Graz (Graz University)

دانشگاه پزشکی وین   (Medical University of Vienna   (Medizinische Universitat Wien

 وین
ادامه مطلب دیدگاه شما

هزینه زندگی وتحصیل در فنلاند

۱۳٩۳/٦/٢

تحصیل در فنلاند از پاییز 2017 رایگان نمی باشد همچنین شما باید هزینه ی زندگی خود را که میانگین بین 900-700 یورو است مستقلا تامین کنید. البته این هزینه بستگی به محل تحصیل شما در فنلاند دارد به عنوان مثال خوابگاه و هزینه ی زندگی در Helsinki metropolitan  و شهرهای بزرگتر بیشتر است.

شما به عنوان دانشجو تخفیف های دانشجویی شامل رستوران ، کافه تریا و حمل و نقل عمومی را خواهید داشت. خانه های دانشجویی که وسایل رفاهی مشترک دارند نیز گزینه ی خوبی برای هزینه ی کمتر زندگی می باشند.

شما می توانید بخشی از هزینه ی زندگی خود را از طریق کار نیمه وقت تامین کنید. البته پیدا کردن شغل پاره وقت اگر به زبان فنلاندی یا سوئدی تسلط نداشته باشید کمی دشوار است. بهتر است هزینه ی زندگی خود برای یک سال داشته باشید.
دیدگاه شما

ادامه تحصیل در آلمان

۱۳٩۳/٦/۱

ادامه تحصیل در آلمان بصورت رایگان یک شانس بزرگ نه تنها برای دانشجویان اروپایی بلکه برای تمامی دانشجویان در کل دنیا می باشد. دانشجویان از سیستم آموزش عالی با کیفیت ، آموزش زبان جدید و یافتن تجربه های جدید در این کشور جذاب بهره مند خواهند شد.

هر ساله هزاران دانشجو شانس ادامه تحصیل در کشور های اروپایی را خواهند داشت. به همین دلیل دانشگاه ها و کالج های تکنیکی آلمان سعی برای ایجاد جای کافی در دانشگاه برای دانشجویان بین المللی دارد. یکی از مواردی که ذهن دانشجو را برای ادامه تحصیل درگیر می کند هزینه ی تحصیل می باشد. در کشور آلمان ، شهریه ای از دانشجویان در دانشگاه های دولتی از اکتبر 2014 در یافت نمی شود. بیشتر دانشگاه های آلمان از طریق دولت تامین مالی می شوند و میزان خیلی کمی پول از طریق شهریه برای اداره ی دانشگاه گرفته می شود. کسانی که می خواهند در دانشگاه های خصوصی ادامه تحصیل دهند مبلغی در حدود 20.000 یورو در سال به عنوان شهریه پرداخت می کنند.
دیدگاه شما

هزینه زندگی و تحصیل در اتریش

۱۳٩۳/٦/۱
هزینه ها در اتریش:
بطور متوسط هزینه زندگی و تحصیل دراتریش سالیانه ۸۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ یورو می باشد که این هزینه باید برای اخذ ویزای تحصیلی یا به صورت ساپورت مالی یا وجه پرداخت شده به یک حساب بانکی در اتریش ارائه شود.
شهریه دانشگاه : از ۳۸۰ یورو تا ۷۴۰ یورو برای هر ترم تحصیلی ، متناسب با رشته و دانشگاه
کتب مورد نیاز : متغیر و بطور متوسط ۱۸۰ یورو در سال
پیش بهای منزل : بر اساس نوع قرارداد تنظیمی میان مالک و مستاجر از معادل یک ماه اجاره بها تا معادل ۳ ماه اجاره بهای ماهانه، متفاوت و متغیر است.
هزینه خرید دوچرخه: هزینه ای معادل ۴۰ تا ۲۵۰ یورو می بایست مدنظر قرار گیرد. ( دانشجویان بدلایل مختلف از جمله خرابی، هزینه بالای تعمیر یا سرقت دوچرخه مجبور به خرید ۲ تا ۳ دوچرخه در طول تحصیل شده اند )
اجاره خوابگاه : بسته به نوع سرویس های موجود بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورو
هزینه اشتراک تلویزیون و اینترنت : ۲۰ تا ۴۰ یورو
اجاره منزل : بسته به نوع آپارتمان و یا سوئیت مورد اجاره ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو
هزینه اشتراک تلفن : متوسط بین ۲۰ تا ۱۵۰ یورو
برق و گاز : بین ۲۰ تا ۱۵۰ یورو
رفت و آمد : متغیر ولی بطور متوسط ۵۰ یورو
خوراک و پوشاک : از ۱۵۰ تا ۲۵۰ یورو
بیمه درمانی : ۲۴ یورو برای هر دانشجودیدگاه شما